מכתבי תודה
וביקורות מטופלים

הגעתי אל טובה בגיל 12! בתור ילדה רזה בתת משקל מלאה בלחץ טראומות וחרדות לאחר שאף פסיכולוגית לא הצליחה לעזור לי ואפילו לא שום יועצת בבית הספר...

טובה לא רק עשתה לי הילינג אלא גם שמשה לי כמדריכה רוחנית , עם כזאת סבלנות ענק וצניעות, תמיד נותנת לי מין חיזוקית רוחנית אפילו בטלפון בלי שאשלם לה על טיפול כבר אחרי שסיימתי טיפולים ורק שאלתי אותה מה שלומה. אלו דברים שבאים לה מהלב.

טובה אינה מטיפה מוסר או שופטת אלא תמיד יש לה משהו חדש לחדש לי! כן גם כיום בתחילת שנות ה-20 לחיי כשאנחנו מדברות היא תמיד מחדשת לי משהו!

טובה מודעת לכך שכל אדם באשר הוא עולם ומלואו ולכל אחד דרך ייחודית משלו! טובה אוהבת לעזור מהלב לאנשים הפונים אליה לחיות חיים טובים יותר ולמלא את יעודם ושליחותם האישיים בעולם הזה.
דבי
סטודנטית
טובה היא גברת מיוחדת מאוד, הרבה מעבר ליכולות הריפוי הענקיות שלה איתן היא עשתה לי ניסים ונפלאות בחיים... האכפתיות, העצות וחוכמת החיים שלה הן מתנה מאוד גדולה לקבל.

עם הרבה צניעות היא פותחת שערי שמיים (אין ביטוי יותר מתאים) ומרימה את המטופל מעלה... מאוד שמח ומודה לך טובה, תודה!
אברהם
מורה לגיטרה
טובה מטפלת נהדרת ומסורה. הטיפול שהיא נותנת עמוק ומרגיע ללא כל מגע, בזכות אנרגיה חזקה שעוברת במהלך הטיפול. אני מטופלת של טובה כבר 20 שנה והיא עזרה לי מאוד באין ספור מצבים כולל הריון לידה ושיקום, מצבי מתח, חרדה והקלה משמעותית מכאבים ופציעות.

ממליצה בחום לבריאות הגוף והנפש.
שלי
מורה ליוגה
אני מכיר את טובה זה 3 עשורים והתוודעתי עמוקות להילינג המהימן והמעמיק שלה לאורך השנים ולאישיותה הגבוהה והאמיתית.

היא עזרה לי עם הסרת מיגרנה באופן מהיר ומוחלט יותר מכל אופטלגין שהוא.
  בעשור האחרון החמיר מאוד מצב הגב שלי עד כדי כאבים בלתי פוסקים, שטיפול אורתופדי מקובל, כולל כירורגיה קטנה בגב, לא הצליח למונעם לאורך זמן.

לא מזמן, הודות להתמסרותה לבעיה ובהילינג מרחוק והטיפולים הנוספים שביצעתי בעצתה, הביאה לרגיעה ושקט בגב, בניגוד למצב הקשה שהיה לי קודם לכן.
מהכרותי הממושכת עמה, הינה בעלת רעיונות וחוכמה רבה אשר חובה לשמוע ולשקול בכובד ראש.
מנו א.
אבא ואיש משפחה
מעבר להיותה מטפלת מעולה, טובה היא מהאנשים הכי איכפתיים שפגשתי אי פעם...

הטיפולים עצמם קסומים, ולמרות שלפעמים ראיתי דברים מיוחדים, חלק מהזמן לא הרגשתי כלום בטיפול אבל ההשפעה אחרי זה הייתה גדולה ומהותית על הנפש והגוף שלי.

קיבלתי ממנה גם טיפולי הילינג מרחוק אפילו כשהייתי בארץ אחרת והיה צורך... טובה תודה, מהלב.
יעקב
איש נתב"ג

יצירת קשר

מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה, להתייעצות ורגע של הקשבה